منطقه شمالی پارک جدید و پیشرفته، شهر پینگ شیانگ، استان جیانگشی، چین

همه دسته بندی ها
تلفن

86 13387997914+

برای ما ایمیل بفرستید

[ایمیل محافظت شده]

ENEN

برنامه و خدمات

صفحه اصلی> برنامه و خدمات

جیانگشی سیتون مجموعه کامل تجهیزات حفاری زیرزمینی را به بنگلادش صادر می کند

زمان: 2016-10-17 تعداد بازدید ها: 76

پس از بررسی طولانی مدت، مقایسه، ارتباطات چندگانه فناوری جامع، خدمات و غیره، مشتری بنگلادشی در نهایت تصمیم به خرید 5 مجموعه دکل حفاری چرخ ریلی DR1-14، 5 مجموعه ماک لودر ریلی LW-80 و 16 مجموعه شاتل SD-4 از Siton در سال جاری.

اخیراً، مهندسان فنی از بخش خارج از کشور SITON بازدیدهای برگشتی را برای مشتریان بنگلادشی انجام دادند. بخش تونل 2.8 متر * 2.8 متر است و گیج مسیر 600 میلی متر است. بر اساس بازخورد مهندس فنی، حفاری حفره ای به عمق 1 متر و قطر 40 میلی متر 2.1 دقیقه و 43 ثانیه طول می کشد.

اپراتورهای محلی گفتند که مجموعه کامل تجهیزات Siton به طور کامل خدمات یک مرحله ای حفاری، بارگیری و حمل و نقل را ارائه می دهد. چه ماشین دکل حفاری، چه لودرها یا شاتل واگن‌ها، کار با آن آسان است، که نه تنها راندمان کار را تا حد زیادی بهبود می‌بخشد، بلکه هزینه‌های نیروی کار را نیز کاهش می‌دهد.

با توجه به شرایط کاری منحصربفرد، تجهیزات نیاز به جداسازی و نصب در چاه زیرزمینی دارند. آقای پنگ، مهندس پس از فروش ماشین سازی سیتون، نصب و راه اندازی تجهیزات را با دقت کامل به پایان رساند. نگرش جدی و مسئولانه او باعث می شود کار با موفقیت انجام شود که مورد استقبال مشتریان قرار گرفته و برند Siton نیز به اتفاق آرا توسط مشتریان به رسمیت شناخته شده است.قبلی:Siton ZWY180 Muck Loader و HP3-3015 Shotcrete Spray در گرجستان

بعدی:دکل حفاری DT1-14 و لودر LWLX-150 در تاجیکستان

دسته بندی های داغ

واتس اپ مستقیم