منطقه شمالی پارک جدید و پیشرفته، شهر پینگ شیانگ، استان جیانگشی، چین

همه دسته بندی ها
تلفن

86 13387997914+

برای ما ایمیل بفرستید

[ایمیل محافظت شده]

ENEN

برنامه و خدمات

صفحه اصلی> برنامه و خدمات

موک لودر Siton ZWY180 و شاتکریت پاش HP3-3015 در گرجستان

زمان: 2022-03-22 تعداد بازدید ها: 81


گرجستان در پس سرزمین اوراسیا واقع شده است. این مکان ضروری برای جاده ابریشم باستانی و کریدور مدرن اوراسیا است. این کشور همچنین یکی از اولین کشورهایی است که در ساخت مشترک «کمربند و جاده» واکنش نشان داده و فعالانه مشارکت دارد. از زمانی که چین وارد بازار گرجستان شد، به طور متوالی پروژه های متعددی را شامل جاده ها، نیروگاه ها و زیرساخت های شهری انجام داده است. به منظور ارائه خدمات بهتر و کارآمدتر به بازار، Jiangxi Siton یک شعبه محلی در گرجستان و مناطق اطراف آن با مهندسان خدمات محلی و انبار قطعات یدکی راه اندازی کرده است.


1. جاده ابریشم
2


تونل جاده کوشتی - کوبی، ساخته شده توسط گروه تونل راه آهن چین، به طول کل 9 کیلومتر، به دلیل وجود آب زمین شناسی نسبتاً بزرگ در کوه ها، با عملکرد تجهیزات بسیار سختگیرانه است.

دو ماک لودر خزنده مدل ZWY 180 شرکت Jiangxi Siton Machinery برای محیط های عملیاتی در آب های سطحی و کم عمق مناسب هستند و لودرهای ماکینگ ما می توانند با خیال راحت راه بروند و بر روی سطوح گل و لای و آب کار کنند، که طرف ساخت و ساز را شگفت زده کرد. دو دستگاه بتن پاش شاتکریت با حجم بالا ZTC30 راندمان کار را تا حد زیادی بهبود می بخشد. در حال حاضر یک سوم پیشرفت ساخت تونل به پایان رسیده است و طرف سازنده از تجهیزات زیرزمینی ما تمجید بالایی کرده است. خرید دوم در حال مونتاژ است و به زودی تحویل خواهد شد.


3
4


دکل حفاری پشتیبانی راک DS5 مورد استفاده برای بزرگراه F0

بزرگراه F0 در گرجستان توسط شانزدهمین دفتر مهندسی نیروی آبی چین ساخته شده است. زمستان سردی بود که ساخت و ساز را با سختی و تجهیزات را با چالش بزرگی مواجه کرد. در چنین شرایط بسیار سرد، دستگاه حفاری چند منظوره Siton DS16 می تواند به طور پایدار عملیات مکانیزه مانند سوراخ های پیچ، سوراخ لنگر و سوراخ های تشخیص را در ارتفاعات و زوایای مختلف انجام دهد.


F0-1
F0-4


F0-2
F0-3

اسپری شاتکریت HP3-3015 مورد استفاده برای تونل ریکوتی

تونل ریکوتی به طول 1,750 متر توسط دپارتمان پروژه ساخت و ساز چین قرارداد بسته شد. شرایط واقعی ساختار پیچیده خاک و آب و هوای سخت، دشواری و تمرکز کل پروژه است. حتی در مواجهه با چنین شرایط کاری خاص، حزب ساخت و ساز به نرمی و راندمان بالا نیاز دارد. پس از ملاحظات مختلف، رهبران دستگاه بتن پاش پل مهندسی Siton HP3-3015 را انتخاب کردند که به طور گسترده در بازار چین مورد استفاده قرار گرفته است. از زمانی که HP3-3015 مورد استفاده قرار گرفت، محیط کار پاشش مرطوب بتن تونل را تا حد زیادی بهبود بخشید و راندمان را بهبود بخشید. روش حفاری دو لایه اتخاذ شده و قاب برای یک لنگر پاشش در زمان حفاری حدود 0.8 متر ساخته می شود. قبل از این، بخش پروژه از اسپری مرطوب سنتی دستی استفاده می کرد، کار کم کارایی برای مشتریان دردسرساز بود و امنیت نیز یک نگرانی بود. پس از ته نشین شدن دستگاه اسپری مرطوب جدید Siton، کار کاهش یافته است، ضریب ایمنی بهبود یافته و میزان خرابی کل دستگاه کم است.


ریکوتی-1
ریکوتی-2


ریکوتی-3
ریکوتی-4
ریکوتی-2.1

قبلی:سنگ بولتینگ سنگ Siton DS3 و دکل حفاری تولیدی DL2 در تاجیکستان

بعدی:جیانگشی سیتون مجموعه کامل تجهیزات حفاری زیرزمینی را به بنگلادش صادر می کند

دسته بندی های داغ

واتس اپ مستقیم